ZDRAVÉ RECEPTY NA JEDNOM MIESTE!


Tento e-book nie je iba kuchárka. Je to niečo viac. Je to príbeh, ktorý som písala takmer 2 roky, a to v podobe receptov.

Čaká na teba 12 chutných a zdravých raňajkových receptov, a k tomu 26 receptov na sladké koláčiky.

Vo Viac ako kuchárke nenájdeš len recepty na zdravé maškrty, ale aj množstvo rád, ako nahradiť biely cukor, ako vymeniť bielu múku za jej zdravšie alternatívy, či aké možnosti máme, pri náhradách tuku.

Tento ebook je pre každého, kto chce vypekať zdravo a chce mať chutné a zdravšie recepty na jednom mieste.

Pokiaľ chceš podporiť moju prácu, či začať zdravo vypekať, teraz je ten čas.

 

Cena ebooku
*platba len prevodom na účet
4,90€

ČO EBOOK OBSAHUJE?

12 raňajkových receptov

Raňajky sú moja najobľúbenejšia časť dňa a práve preto v tomto ebooku nájdeš 12 rôznych receptov ktoré môžeš každé ráno striedať!

Informácie ako zdravšie nahradiť jednotlivé potraviny

Prvá kapitola sa venuje zdravším náhradám : cukru, múky a tuku. Vysvetlím ti ako zdravšie nahradiť biely cukor, či ako vymeniť jednotlivé druhy múky.

28 receptov na zdravé koláčiky

Recepty ktoré budú chutiť doma každému!

PREČO SOM TENTO EBOOK VYTVORILA?

Svoje zdravé recepty som si zapisovala vyše 2 rokov. Vždy som chcela tieto recepty spojiť dokopy, a vytvoriť niečo, čo by som mala pred sebou aj o niekoľko rokov. Tak vznikol nápad, vytvoriť ebook, ktorý bude plný zdravých sladkých jedál.

Počas tvorenia receptov, som sa stretla z mnohými otázkami, ako nahradiť jednotlivé druhy múk, či ako môžem nahradiť klasický biely cukor, za menej kalorickú, či plnohodnotnejšiu alternatívu. To bol jeden z dôvodov, prečo som sa do VIAC AKO KUCHÁRKY, rozhodla pridať aj kapitolu o týchto náhradách.

 Za samotným ebookom stojí kopec hodín práce. Som šťastná, že po všetkých tých hodinách, ho môžem konečne poslať medzi Vás. Preto som vďačná, za každú jednú objednávku, a za každého, kto sa ma rozhodne podporiť. 

Recenzie od spokojných zákazníkov:

Akurát som to dopozerala neskutočne úžasné, páči sa mi ako si ku každému produktu napísala hlavne ako sa dá doma vyrobiť. A tie mega recepty určite vyskúšam aj niečo z toho ešte dneska👌😍 je to fakt mega strašne som spokojná aj mamine som to Hneď ukazovala že aká si šikovná povedala.
Adriana
Ahoj, objednala som si tvoj e-book, a musím ti napísať, že tak prepracovaný, detailný a zaujimavý e-book som naozaj nečakala.... Tie recepty vyzeraju neskutočne chutne, a neviem sa rozhodnúť a dočkať kedy nejaky vyskúšam. Vidno že si si dala na ňom záležať ! 🙂
Lenka
Ebook je perfektný! Krásne spracovaný a množstvo super receptov! Odporúčam!
Nikola
Rada podporím tvoju prácu a za tento ebook máš u mňa palce nahor! Je krásny a plný chutných receptov. Raňajkovú sekciu mám najradšej !
Klára